Monthly Archives: Haziran 2020

Tütün satın al

Category : adıyaman tütünü

Tütün satın al 

Sigara kullanan biriyseniz ve son yıllarda sigarada yaşanan fiyat artışları bütçenizi zorlar hale geldiyse buna alternatif olan en mantıklı yöntem Tütün satın alımıdır . Ülkemizde Adıyaman yöresi en kaliteli tütünlerin yetiştirildiği bölgelerin başında gelmektedir. Tütün satın al mak istiyorsanız Adıyaman tütünü bu alanda en kaliteli ve en çok ilgi göre tütün çeşididir.

Adıyaman tütün sipariş sitesi olarak bizler sizler için Adıyaman ve Çelikhan tütünü satışı yapan bir firmayız. Bilindiği üzere Çelikhan Adıyaman’ın en kaliteli ütün tarlalarına sahip olan ve tek geçim kaynağı tütüncülük olan en gözde ilçesidir. Bu ilçenin ovalarında yetiştirilen tütünler farklı kalitelerde sizlere satışa sunulmaktadır.

Tütün satın al

Ülkemizde en çok sipariş alan ve en kaliteli tütünleri en uygun fiyatlarla sizlere ulaştıran Tütün satın al sitesine adiyamantutunsiparis.site adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneği ile istediğiniz kalitede Adıyaman ve Çelikhan tütününü kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Tüm siparişleriniz hızlı ev güvenli kargo ile en kısa sürede adreslerinize teslim edilmektedir.

 

Tütünler farklı kalitelerde üretilmektedir. Bir tütün bitkisinin üç bölümü vardır. Alt, orta ve üst yapraklar tütün kalitesini belirlemektedir. En kaliteli tütünler üst yaprakların ince ince kıyılması ile elde edilen tütünlerdir.

Tütün satışları kilogram bazda yapılmaktadır. 1 kilogram tütünden yaklaşık olarak 50-60 karton sigara elde edilmektedir. Ve maliyet hesabına bakıldığında sigara maliyetleri ile kıyaslanamayacak ölçüde uygun fiyatlıdır.


Facebook Müşteri Yorum Ve Referanslarımız