Örnek sayfa

Bu örnek bir sayfadır. Bir blog yazısından farklıdır çünkü belirli bir yerde sabit olarak kalır ve temanızın dolaşım menüsünde başlığı görüntülenir(çoğu tema destekler). Bir çok insan potansiyel ziyaretçilerini karşılamak adına bir Hakkında sayfası kullanır. Şuna benzeyen bir sayfa:

Merhaba! Gündüzleri bisikletli kurye, geceleri ise hevesli bir aktörüm, burası da benim sitem. İstanbul’da yaşıyorum, Bıdık isminde harika bir köpeğim var ve piña colada içmeyi seviyorum. (Ve yağmura yakalanmayı.)

…ya da bunun gibi bir şeyler:

XYZ firması 1971’de kurulmuştur ve kurulduğundan bu yana kaliteli şeyler üretmektedir. Gotham şehrinde konuşlanmış olan XYZ firması 2.000’in üzerinde çalışanı ile Gotham şehri için her şeyin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Yeni bir WordPress kullanıcısı olarak öncelikle başlangıç sayfasına giderek bu sayfayı silip kendi sayfalarınızı oluşturmalısınız. İyi eğlenceler!


Arşivler

Vizyonumuz

İtibarımız paradan değerlidir. Müşterilerimiz veli nimetimizdir. Ticarette bir müşteriyi bir defa kandırıp kötü ürün gönderebilirsiniz 2ci siparişi olmaz .. Bu durumda her türlü satıcı kaybedecektir. Akılı satıcı ise müşteri kazanıp sürüm üzerinden kazanç sağlar.

Facebook Müşteri Yorum Ve Referanslarımız

Not Facebook Yorum eklentisi kulanmaktayız. Yapılan yorum anca yorum sahibi kaldırabilir. Yapılan yorumları kaldırma yetkimiz yoktur ..